نحوه درخواست آنلاین اصلاح تغذیه و رژیم درمانی

نحوه درخواست آنلاین رژیم غذایی:

جهت درخواست آنلاین به صفحه http://shefaha.ir/shop/ وارد شوید و یکی از موار را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید  و کلیک کنید سپس وارد صفحه توضیحات خواهید شد سپس گذینه افزودن به سبد خرید را بزنید سپس اتمام خرید و ادامه را بزنید در صفحه بعد اطلاعات شخصی خودتا را وارد کنید و گذینه من شرایط و مقررات را خواندم و مورد پذیرشم می باشد  را بزنید و ثبت سفارش را بزنید در صفحه بعد پرداخت را بزنید در این مرحله مشخصات بانکی خودتان را وارد کنید و پرداخت را بزنیدکلیه مراحل آ نرا تا انتها طی کنید. این اقدام در حدود بیست دقیقه وقت شما را خواهد گرفت و با توجه به اینکه رژیم شما بر اساس اطلاعات داده شده تنظیم میگردد؛ میبایست دقت لازم را در وارد کردن اطلاعات بخرج دهید. چنانچه امکان دسترسی به اینترنت را نداشته باشید و یا اینکه به اندازه کافی یا این سیستم آشنایی ندارید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا به جای شما اطلاعات را وارد نمایند.

خدمات پشتیبانی رژیم های غذایی:

درصورت اخذ رژیم های غذایی، طبیعی است که سوالات زیادی در ذهن شما شکل بگیرد و یا اینکه در حین رژیم دچار مشکلات غیر قابل پیش بینی شوید. به این منظور شما در تمام روزهای کاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ شب می توانید به وسیله کانل تلگرام با کاربری poshtiban7@ تماس گرفته و پاسخ خود را از کارشناسان دریافت نمایید و یا از طریق روبات تلگرام ما به آدرس  گزینه سوال از دکتر موارد مورد نظر را سوال نمایید.

انصراف از دریافت رژیم:

در صورتیکه مبلغ خود را به حساب ما واریز کرده باشید چنانچه رژیم شما صادر نشده باشد اگر با شماره های کلینیک تماس بگیرید نسبت به برگشت مبلغ اقدام خواهد شد و توجه داشته باشید در صورتیکه رژیم صادر شده باشد (که از صفحه پروفایل شما قابل مشاهده است) امکان لغو درخواست وجود نداشته و مبلغ واریزی قابل برگشت نمی باشد.

هزینه رژیم:

هزینه و مبلغ ذکر شده در سایت شامل کلیه هزینه های متعلقه مثل هزینه ویزیت و هزینه پیک می باشد و نیازی به پرداخت وجه اضافی نیست.

دیدگاه بگذارید